2016’da, 20’nci Yüzyıl Tilkisi, Deadpool’la ödeme yaptı. Yönetmen Tim Miller ve önde gelen Ryan Reynolds, şiddetli süper kahraman aksiyonuyla R-rated komedisini birleştirerek bir niş pazarına girdi ve dünya karanlık bir şekilde sevindi. Şimdi, Reynolds ve yeni yönetmen David Leitch, Deadpool 2 ile biraz daha büyü yapmayı umuyorlar. Eğer filmin ilk uzun metrajlı filmi (bir dizi saygısız  teaser’dan sonra serbest bırakılırsa  ) herhangi bir işaret varsa, bir başka gişe rekoru kırdı .

Bu kesinlikle NSFW önizleme, sevgilimiz Vanessa (Morena Baccarin) ile yeniden bağlantı kurmadan önce kahramanımız ve sevgili taksi şoförü Dopinder (Karan Soni) arasında bir miktar şaka ile başlıyor. Ardından, gerçek Deadpool modası ile arsanın eteğine ineriz, baştan savma ve renkli küfürler serpiştirilir. The gist: Muhtemelen düşman telleri (Josh Brolin) bir çocuğu öldürmek istiyor ( aslında Wilderpeople için Hunt’tan Julian Dennison  ) ve Deadpool onu durdurmak için süper kahramanlardan oluşan bir ekibi bir araya getirmelidir. DP’ye göre, mürettebatın şu kriterleri karşılaması gerekiyor: “zorlu, ahlaki açıdan esnek ve on ila 12 yıl boyunca kendi franchise’lerini taşıyacak kadar genç”.

Tüm treyler, orjinal filmin gevrek mizahı ve üst düzey şiddete ait patlamalar ile birlikte dördüncü duvar çırpıyordu. Yeni karakter Domino ( Atlanta’nın Zazie Beetz!) Belirgin bir şekilde, sert saç a-blazin ‘özellikleri. Brianna Hildebrand’ın Negasonic Teenage Warhead gibi tanıdık yüzlerini de görüyoruz. Sonuç olarak, treyler, süper kahraman türünü tamamen kabul etmese bile, en azından taze bir dönüşü veren, cömert bir konuşma metni sunar.

Deadpool 2  , 18 Mayıs’ta sinemalarda gelir.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here